Montážna pracovníčka - Devínska Nová Ves, Plat: 800€ + gastrolístky 4€ + 13.plat !

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
3,34€/hodina+ gastrolístky 4€ + príplatky za zmennosť + 13.plat !

Popis práce

Hľadáme montážne pracovníčky(aj bez predošlých skúseností) na montážnu linku pre automobilový priemysel v Bratislave - Devínska Nová Ves (Opletalova).

Je to práca na zmeny (8hod pracovná doba) a je vhodná pre ženy (ide o jemnú prácu).Práca sa vykonáva v sede alebo v stoji.
Každá pracovníčka montáže musí ovládať všetky pracoviská, pretože sa budete na nich striedať(stupeň zvládnutia jednotlivého pracoviska ohodnotí zmenový majster).

Náplňou práce bude:
- jednoduchá montáž elektro komponentov pre automobilový priemysel
(vkladanie jednotlivých dielov do montážnych prípravkov podľa postupov práce)
- v priebehu montáže budete opticky kontrolovať jednotlivé diely
(ak zhodnotíte že diel sa dá opraviť tak opravu vykonáte podľa návodu, prípadne ak sa diel nedá opraviť vyradíte ho podľa pokynov kvalitára)

Ponúkame

- PRÍPLATKY:
- príplatok za poobednú zmenu: 0,60€/hodina
- príplatok za nočnú zmenu: 0,80€/hodina
- nadčas cez týždeň: 25%
- nadčas cez víkend (sobota,nedeľa: 50%
- nadčas cez sviatok: 100%

- poskytnuté zaškolenie prostredníctvom vedúceho smenny
- striedanie pracoviska ( po zaučený)
- stravné lístky v hodnote 4€ !
- 13. plat
- práca na trvalý pracovný pomer - stabilné pracovné miesto
- ďalšie odborné vzdelanie
- firemné akcie

Požadujeme

- precíznosť
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2573432  Dátum zverejnenia: 23.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,34€/hodina+ gastrolístky 4€ + príplatky za zmennosť + 13.plat !