Pokladník/čka, Dokladač/ka tovaru v Bratislave - všetky mestské časti ! Na dohodu s možným prestupom na TPP !

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2,60€ - 3€/hodina , 20- 36€ za deň, 110€ - 180€ za týždeň,

Popis práce

Pre prevádzky supermarketov v celej Bratislave hľadáme posilu do pracovného kolektívu:
Pokladník/čka
Predavač/ka
Dokladač/ka tovaru

Náplňou práce je:
Práca a obsluha zákazníkov na pokladni, dokladanie tovaru, kontrola doby spotreby, obsluha zákazníka.

Pracovať môžete brigádne alebo na zmluvu.
Do práce Vás zaučíme, ale predošlé skúsenosti sú výhodou.

Ponúkame

-Zmeny Vám naplánujeme podľa Vašich požiadaviek
-Ponúkame možnosť pracovať v rôznych častiach Bratislavy
-Možnosť dohodnúť si dátum nástupu
-Poskytneme Vám kompletné zaškolenie
-Možnosť týždenného vyplácania
-Bez poplatkov za registráciu

Požadujeme

- Vek nad 18 rokov
- Preukaz pre prácu s potravinami (vystaví Vám ho Váš všeobecný lekár na počkanie)
- Zodpovedný prístup k práci
- Výpis z registra trestov (pre pozíciu Pokladník)

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2571523  Dátum zverejnenia: 20.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,60€ - 3€/hodina , 20- 36€ za deň, 110€ - 180€ za týždeň,