Práca na TPP v automobilovom priemysle pri Trnave, mzda od 724 € brutto, ubytovanie prvý mesiac zdarma (Operátor vo výrobe)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
o​d​ 724 € do ​884 €/mes.brutto

Popis práce

MONTÁŽ, ZVAROVŇA, LAKOVŇA, KVALITA, LOGISTIKA

Práca na 3 zmeny

Náplň práce:
zabezpečovanie požadovaného množstva a kvality v bezprostrednej výrobe automobilov;
montáž na pridelenom pracovnom úseku;
drobná údržba v rámci svojej zodpovednosti a na pridelenom úseku;
zabezpečovanie čistoty svojho pracovného miesta a pracoviska;
podieľanie sa na zlepšovaní výrobného procesu a produktov,
dbať na dodržiavanie bezpečnostných pokynov a pokynov nadriadeného.

Ponúkame

preplatíme cestovné náklady spojené s nákladmi na pohovor, ubytovanie a absolvovaním vstupnej lekárskej prehliadky aj neúspešným kandidátom

zaujímavé finančné ohodnotenie (základný plat, individuálna a kolektívna výkonnostná prémia, mzdové zvýhodnenie za prácu v noci),
13. plat vyplácaný 2x v roku,
odmeny za nápady na zlepšenie,
možnosť prestupu do interného stavu po 6 mesiacoch,
stravné formou gastrolístkov, celoročný pitný režim,
ubytovanie 1. mesiac zdarma, od 2. mesiaca za úhradu
(ubytovne a nájomné byty)

Požadujeme

ochota a chuť pracovať na zmeny,
spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť,
skúsenosti vo výrobnom procese výhodou, technické znalosti v oblasti automobilov vítané,

Kontakt

ID: 2533496  Dátum zverejnenia: 1.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: o​d​ 724 € do ​884 €/mes.brutto