Operátor zákaznického centra

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.05.2016
640€ + 30€ príplaatok na internet + variabilná zložka pri 100% plnení úloh do výšky 200€

Popis práce

Hľadáme komunikatívnych a flexibilných ľudí s obchodným duchom, ktorý majú záujem o prácu Home office.
Pracovná doba:
7:30 - 16:00

Náplňou práce bude:
- v pravidelných periódách kontaktovať zákazníkov za účelom aktívneho predaja produktov spoločnosti
- pravidelná ranná a popoludná komunikácia s obchodným zástupcom
- spracovanie zákazníckej databázy
- pravidelne si na začiatku dňa pripraviť volania zákazníkov na základe vygenerovaného zoznamu

Ponúkame

- práca na trvalý pracovný pomer v neustále sa rozvíjajúcej firme
- zaujímavé finančné ohodnotenie

Požadujeme

Skúsenosti v predaji výhodou.
PC zručnosti: Word, Excel, Power Point, SAP výhodou.

Požadujeme:
- výborné komunikačné zručnosti
- obchodného ducha
- schopnosť sebareflexii
- schopnosť prispôsobiť sa zmenám
- lojalitu
- samostatnosť a logické uvažovanie
- silné zameranie na predaj a výsledok

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2528014  Dátum zverejnenia: 6.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 640€ + 30€ príplaatok na internet + variabilná zložka pri 100% plnení úloh do výšky 200€