Si študent? Poď si privyrobiť na brigádu - dokladanie tovaru

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
2,60€/hodina, 20€ - 30€ za deň, 100€ - 150€ za 5 dní

Popis práce

Potrebuješ si privyrobiť popri štúdiu, popri práci, materskej alebo si hľadáš jednoduchú prácu kde máš šancu pracovať dlhodobo?
Túto prácu zvládne každý, no musíš mať aspoň 18 rokov, správať sa zodpovedne k ostatným, zabezpečiť si platný potravinársky preukaz (obvodný lekár ho vystaví za poplatok)alebo my ti s tým vieme pomôcť.

Náplňou práce bude:
- doplňovanie tovaru a fejsovanie
- sledovanie záruk, práca s odpismi, zľavami
- kontrola poriadku a kartónového rezu na oddelení
- preberanie, uskladňovanie, vyskladňovanie a manipulácia so zvereným tovarom
- udržovanie čistoty na pracovisku
- ďalšie činnosti a úlohy podľa pokynov nadriadeného

Ponúkame

Výhody práce s nami:

- naplánujeme Ti zmeny podľa Tvojich požiadaviek
- vyberieme Ti tú najbližšiu predajňu, máme k dispozícii všetky časti Bratislavy
- práca na rôznych oddeleniach v obchode: domáce potreby, textil, kozmetika, lahôdky, elektro, stavba, čerstvé alebo trvanlivé potraviny, ...
- vieme Ti zabezpečiť PRÁCU IHNEĎ, stačí sa prísť ukázať
- zaučíme Ťa
- práca je vhodná pre pracujúcich, študentov, aj pre dôchodcov

Požadujeme

- pracovitosť
- príjemné vystupovanie
- zdravotný preukaz na prácu s potravinami

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2522014  Dátum zverejnenia: 6.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,60€/hodina, 20€ - 30€ za deň, 100€ - 150€ za 5 dní