Predavač/-ka, Pokladník/-čka dlhodobo s bezplatným ubytovaním, BA - Karlova Ves/Dlhé diely

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
3€/ hodina - od 140€ za 5 dní (podľa počtu odpracovaných hodín to môže byť aj viac)

Popis práce

Hľadáme komunikatívnych a pracovitých ľudí na pozíciu Predavač/-ka, Pokladník/-čka.
Zabezpečíme Vám ubytovanie, ale aj školenie, takže prax nie je potrebná(no je to výhodou).

Jediná podmienka pre túto prácu je výpis z registra trestov a zdravotný preukaz na prácu s potravinami - v prípade že ho nemáte vieme Vám pomôcť vybaviť si ho.

Náplňou práce bude:
- blokovanie tovaru na pokladni
- ovládanie systému práce na pokladni
- plynulá obsluha zákazníkov
- prívetivosť a bezkonfliktný prístup k zákazníkom
- práca na predajnej ploche

Ponúkame

Výhody práce s nami:
- UBYTOVANIE VÁM POSKYTNEME ZDARMA
- možnosť výberu zmeny podľa Vašich požiadaviek
- máme široký výber pracovných ponúk: pracuj na pokladni, v lahôdkach - v studenom a teplom pulte, dokladaj tovar do regálov, ...
- vieme Vám zabezpečiť PRÁCU IHNEĎ
- zaučíme Vás
- bonus za odpracované zmeny

Požadujeme

- komunikatívnosť
- pracovitosť
- disciplína
- výpis z registra trestov
- platný potravinársky preukaz

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2513767  Dátum zverejnenia: 6.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3€/ hodina - od 140€ za 5 dní (podľa počtu odpracovaných hodín to môže byť aj viac)