Predavač/-ka,Pokladník/-čka BA - Vrakuňa s bezplatným ubytovaním aj školením

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
3,00 EUR /hodina, za deň zarobíte 24€ - 36€, za 5 dní zarobíte 120€ - 180€

Popis práce

Miesto práce: VRAKUŇA
Náplň práce:
- práca a obsluha zákazníkov na pokladni
- spracovávanie dennej uzávierky
- objednávanie tovaru
- dodržiavanie predpísaných štandardov
- dokladanie tovaru (tvorba cenoviek)
- kontrola doby spotreby
- fyzická inventúra tovaru

Dlhodobá práca, kde si môžte naplánovať zmeny dopredu (ranná a poobedná).

Ponúkame

- UBYTOVANIE V BRATISLAVE ZABEZPEČENÉ BEZPLATNE /pri odpracovaní 160 hod. mesačne/
- poskytujeme prácu a ubytovanie aj pre páry
- po úspešnom zaškolení prestup na trvalý pracovný pomer
- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- príjemné pracovné prostredie, dobrý kolektív, podpora zamestnancov
- dlhodobá pracovná perspektíva
- kvalitné zaškolenie a ďalšie vzdelávanie

praca je na dohodu s mozným prestupom na TPP

Požadujeme

- stredoškolské vzdelanie
- prax v maloobchodnom predaji výhodou
- preukaz pre prácu s potravinami (viete si ho vybaviť u lekára)
- výpis z registra trestov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2508795  Dátum zverejnenia: 6.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,00 EUR /hodina, za deň zarobíte 24€ - 36€, za 5 dní zarobíte 120€ - 180€