Asistentka predaja na trvalý pracovný pomer s nástupom Ihneď v OC Saratov (Dúbravka) a Bory Mall

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Nástupný plat 570€ + gastro lístky v hodnote 3,15€ + príplatky za splnenie predajných plánov

Popis práce

Vašou náplňou práce bude:
- s úsmevom sa venovať zákazníkom a prejavovať záujem o ich potreby
- so zákazníkmi sa zvítate aj lúčite nielen na predajnej ploche, ale aj pri pokladni
- staráte sa o čistotu na predajni
- staráte sa aby bol tovar vždy doplnený a označený správnou cenovkou
- tovar preberáte, ale aj objednávate
- plníte úlohy nadriadeného

Ponúkame

- možnosť prispôsobiť si zmeny
- stravné lístky v hodnote 3,15€
- príplatky podľa výsledkov inventúri a plnenia predajných plánov
- výplata ku 20.dňu v mesiaci
- nepotrebujete ZP na prácu s potravinami !!

Požadujeme

- zodpovednosť
- pracovitosť
- tímovosť
- flexibilita
- príjemné vystupovanie/ komunikatívnosť
- prax na pozícii predavačky výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2503124  Dátum zverejnenia: 6.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 570€ + gastro lístky v hodnote 3,15€ + príplatky za splnenie predajných plánov