Poď si zarobiť cez letné prázdniny ako spracovateľ sklenného vlákna od 1.6. do 29.9.2016 (balič, sekač, združovač alebo ťahač sklenného vlákna)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
735 -799€/brutto, mesiac

Popis práce

- práca vhodná len pre mužov z dôvodu práce s bremenami,
- práca v 4 zmennej prevádzke,
- podmienkou je vek nad 18 rokov a skončenie povinnej školskej dochádzky.

Náplň práce:
a) vyvážanie, dovážanie, prepravovanie a manipulovanie s materiálom, surovinami, tovarom, odpadom, obalovým materiálom, výrobkami a inými látkami, a to ručne, prípadne mechanizáciou vyhradenou na tieto činnosti,
b) vykonávanie obslužných činností pri spracovávaní skleného vlákna,
c) zaisťovanie správneho chodu ťažných stanovíšť a kontrola funkčnosti zariadenia,
d) manipulovanie s bremenami, vrátane bremien nad 15 kg, ak zamestnanec spĺňa všetky podmienky vyplývajúce z osobitných všeobecne záväzných právnych predpisov,
e) vyťahovanie návinov z navíjacieho stroja a ich označovanie podľa druhu výrobku, vrátane vykonávania drobných úprav návinov,
f) kontrolovanie počtu a kvality spotrebovávaných návinov, vychystávanie a dopĺňanie návinov na cievočniciach strojného zariadenia na výrobu rovingov,
g) kontrolovanie dodržiavania nastavených hodnôt a chodu zariadenia,
h) balenie a manipulovane s hotovými výrobkami a balenie polotovarov,
i) ovládanie všetkých dokumentovaných pracovných postupov, kontrolných schém, a návodov, ak sú takéto postupy, pokyny, schémy a návody nevyhnutné vzhľadom na povahu vykonávaných činností,
j) v rámci daného druhu práce a daného levelu zamestnanec plní aj ďalšie povinnosti a vykonáva aj iné práce a pracovné činnosti určené vedúcim zamestnancom.

Ponúkame

- príplatky,
-bonusy.

Požadujeme

- ochota pracovať na zmeny,
- fyzická zdatnosť,
- flexibilita.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2487116  Dátum zverejnenia: 2.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 735 -799€/brutto, mesiac