Manipulačný pracovník v práčovni -Manipulácia s rohožovými kobercami

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
od 750 EUR/mesiac, BRUTTO

Popis práce

- miesto výkonu práce: Devínska Nová Ves (Bratislava).
- náplň práce: pracuje sa pri strojoch ,manipulácia s rohožovými kobercami (nakladanie do stroja,ktorý koberec vyčistí , vykladanie zo stroja na palety)
- práca sa vykonáva na 3-zmenky od 06:00-14:00 / od 14:00-22:00 / od 22:00-06:00 h. od pondelka do piatku.
- práca vhodná pre mužov.
- manuálne náročnejšie

Ponúkame

- vyplácanie na mesačnej báze,
- gastro lístky v hodnote 3,15 EUR
- prípadná práca cez víkendy a sviatky, ktoré sú za príplatok.
- možnosť ubytovania, ktoré je plne hradené

Požadujeme

- spoľahlivosť,
- zodpovednosť,
- fyzická zdatnosť,
- manuálna zručnosť.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2434241  Dátum zverejnenia: 12.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 750 EUR/mesiac, BRUTTO