Junior personálny konzultant Nové Mesto nad Váhom

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď

Popis práce

Naštartuj svoju kariéru v oblasti HR a staň sa členom tímu INDEX NOSLUŠ:

Pre našu pobočku v Novom Meste nad Váhom hľadáme kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude:

- kontaktovanie potencionálnych kandidátov,
- organizovanie a zabezpečovanie včasnej obsadenosti zákaziek u pridelených klientov,
- nábor a výber zamestnancov , hodnotenie a prezentácia kandidátov klientovi,
- zabezpečovanie administratívy spojenej s obsadzovaním zákaziek a výberom kandidátov,
- k výkonu práce je podmienkou vlastné motorové vozidlo.

Ponúkame

bonusy poskytované zamestnávateľom
školenia, teambuildingy
výborný pracovný kolektív
IT technika
možnosť osobného rozvoja a získania nových vedomosti v oblasti HR, IT.

Požadujeme

- iniciatívnosť, flexibilita, proklientská orientácia
- výborné komunikačné schopnosti
- aktívny vodič, vlastné motorové vozidlo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriel Surdus
E-mail: poslať životopis
ID: 2430653  Dátum zverejnenia: 14.3.2016