Predák zmeny + operátor - Malacky

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Malacky
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda 4,50€/h

Popis práce

Práca je na pravidelné zmeny:
- 12 hod. zmeny (4 zmenná nepretržitá prevádzka)-stabilné zmeny
- zmeny: 6:00-18:00 alebo 18:00-6:00

**Náplň práce**

- sledovanie evidencie agentúrnych pracovníkov, roztrieďovanie na pracoviská podľa rozpisu na začiatku zmeny, odvedenie nových pracovníkov na pracoviská, kontrola dodržiavania pracovnej disciplíny, bozp a pod.
- keď sú pracovníci zadelení vo výrobe práca vo výrobe pri strojoch
- ak niekto nepríde na zmenu, ohlásenie do agentúry (predák pracovníkov neobvoláva a nehľadá)

- brigáda je vhodná pre mužov nad 18r., v prípade spokojnosti klienta možnosť prechodu na trvalý pracovný pomer
- podmienka čistý register trestov

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Malacky

Ponúkame

- práca na stabilné a dlhodobé zmeny
- po zapracovní možný prestup na TPP
- na nočné zmeny stravný lístok
- možnosť získať pracovné skúsenosti s riadením pracovníkov

Požadujeme

- manuálna zručnosť
- logické myslenie
- schopnosť organizovať

Kontakt

ID: 2312744  Dátum zverejnenia: 22.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda 4,50€/h