Junior personálny konzultant Senec

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
ihneď

Popis práce

Pre našu pobočku v Seneci hľadáme kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude:
- nábor a výber zamestnancov,
- kontaktovanie potencionálnych kandidátov, organizovanie a zabezpečovanie včasnej obsadenosti zákaziek u pridelených klientov,
- organizovanie výberových konaní, hodnotenie a prezentácia kandidátov klientovi,
- zabezpečovanie administratívy spojenej so zabezpečovaním zákaziek a výberom kandidátov,
- organizačné zabezpečovanie zákaziek, návšteva klientov,
- k výkonu práce je potrebné vlastné motorové vozidlo.

Ponúkame

bonusy poskytované zamestnávateľom

Požadujeme

- iniciatívnosť, flexibilita, proklientská orientácia
- výborné komunikačné schopnosti
- prax s programom MS EXCEL
- vodičský preukaz B - vlastné motorové vozidlo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriel Surdus
E-mail: poslať životopis
ID: 2247250  Dátum zverejnenia: 23.11.2015