Obsluhový pult - lahôdky v Bratislave s možnosťou ubytovania dlhodobo

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
bližšie informácie sa uchádzači dozvedia pri pohovore

Popis práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- obsluha zákazníkov na úseku lahôdok
- obsluha teplého a studeného pultu
- úprava a vzhľad vitrín
- dokladanie tovaru
- obsluha nárezových strojov
- vykonávanie inventúry na úseku lahôdok

Ponúkame

- práca na dohodu s možným prestupom na trvalý pracovný pomer
- po prestupe na trvalý pracovný pomer gastrolístky, preplatenie nadčasov a iné benefity.
- dôkladné zaškolenie a ďalšie firemné vzdelávanie, samostatnosť pri riešení pracovných úloh a perspektívnu možnosť osobného rozvoja v rámci veľkej, dynamicky sa rozvíjajúcej obchodnej spoločnosti.
- Miesto výkonu práce Bratislava
- cesta a ubytovanie zabezpečené

Požadujeme

• výučný list / stredoškolské vzdelanie,
• skúsenosť z obchodu vítaná, nie je podmienkou,
• príjemné a ústretové vystupovanie,
• schopnosť tímovej spolupráce,
• ochota k fyzickej práci,
• prozákaznícke myslenie.

Kontakt

ID: 2196722  Dátum zverejnenia: 25.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bližšie informácie sa uchádzači dozvedia pri pohovore