Operátor vo výrobe automobilov v Malackách

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Malacky, okres Senica, okres Skalica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,40€ /h

Popis práce

Práca je na pravidelné zmeny:
- 12 hod. zmeny (4 zmenná nepretržitá prevádzka)-stabilné zmeny
- možnosť individuálneho plánovania zmien
- zmeny: 6:00-18:00 alebo 18:00-6:00

**Náplň práce**
- triedenie automobilových komponentov
- odoberanie komponentov od strojov
- práca pri lisoch, laseroch, linkách
- prekladanie a prebaľovanie komponentov
- brigáda je vhodná pre mužov nad 18r., v prípade spokojnosti klienta možnosť prechodu na trvalý pracovný pomer
- podmienka čistý register trestov

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Malacky

- MOŽNOSŤ ZABEZPEČIŤ DOPRAVU ZO SMERU: SENICA - MALACKY, alebo SKALICA -MALACKY a späť

Ponúkame

- pri spokojnosti, práca na stabilné a dlhodobé zmeny
- možnosť prestupu na TPP

Požadujeme

- manuálna zručnosť

Kontakt

ID: 2187226  Dátum zverejnenia: 17.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,40€ /h