Operátor skladovania (preukaz a obsluha VZV typu D)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
645 €/mesiac

Popis práce

Práca na 2-3 zmeny
Obsluha VZV - potrebný preukaz sk. W1, typ D
(vysokozdvíhacie ručne riadené vozíky)

Náplň práce: obsluha VZV s cieľom zabezpečiť obaly podľa baliacich predpisov pre hotové výrobky, ktoré predstavujú výstup výroby (4 linky súčasne);
zabezpečiť správne zloženie obalov podľa baliacich predpisov jednotlivých výrobkov;
zabezpečiť finalizáciu obalu po uložení hotových výrobkov zriadencom výrobnej linky;
zabezpečiť prepravu finálnych zabalených výrobkov do expedičného skladu;
ostatné práce podľa požiadaviek nadriadeného;

Požadujeme

Zodpovedný prístup k práci
Platný preukaz a skúsenosti s VZV skupiny W1 - D
Skúsenosti v logistike, s prácou v sklade
Spôsobilosť pre prácu v noci

Kontakt

ID: 2163964  Dátum zverejnenia: 1.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 645 €/mesiac