Marketingový a administratívny pracovník/čka

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Popis práce

Hľadáme teba, ak si dátum nášho stretnutia poznačíš v google kalendári. Pojmy ako „veľa“, „okolo“, „zopár“ radšej nahrádzaš presnými číslami a opieraš sa o výsledky z Excelu. Nové technológie sám vyhľadávaš a nečakáš, kým si ony nájdu teba. Ak vo svojom smartphone používaš viac ako 5 aplikácii.

Náplň práce:

- podpora personálnemu, technickému a marketingovému oddeleniu
- administrácia zabehnutých systémov
- štatistiky a reporty, spracovanie dát od iných oddelení v Excely
- príprava prezentácií, dotazníkov, formulárov
- vytváranie manuálov
- všetky činnosti budeš vykonávať prevažne v ženskom kolektíve

Stereotypu sa u nás nemusíš báť, budeš sa podieľať na realizácií nových projektov.

Práca je vhodná aj pre mamičky po materskej dovolenke.

Ponúkame

- školenie pre tvoj osobný rozvoj
- pravidelné školenia, neformálne stretnutia kolegov
- možnosť profesného rozvoja
- dovolenka navyše
- týždenný pobyt vo firemnom apartmáne

Požadujeme

- predchádzajúca skúsenosť s reportingom
- pokročilý užívateľ MS Excel podmienkou
- technicky a dátovo orientovaný typ
- dobré komunikačné zručnosti

Kontakt

ID: 2120963  Dátum zverejnenia: 4.6.2015