Account manager pre Trenčianský kraj

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
15.10.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Popis práce

Do nášho tímu INDEX NOSLUŠ hľadáme account manažéra, ktorého pracovnou náplňou bude:
- Realizovať obchodné aktivity a zodpovednosť za obchodné výsledky v pridelenom regióne.
- Analyzovať obchodný potenciál trhu.
- Vykonávať akvizičnú činnosť.
- Pripravovať projektové obchodovanie spoločnosti s klientmi.
- Rozvíjať a viesť obchodné aktivity s klientmi spoločnosti na základe projektu.
- Organizovať, vyhodnocovať a kontrolovať personálne zabezpečovanie obchodu s klientmi spoločnosti.
- Vyhodnocovať efektivitu obchodných činností spoločnosti s klientmi.
- Pripravovať analytické a rozborové materiály o projektovom obchode s klientmi pre potreby manažmentu spoločnosti.
- Riešiť vzniknuté eskalačné situácie pri komunikácii s klientmi.
- Vykonávať iné práce súvisiace s pracovným zaradením podľa pokynov priameho nadriadeného

Ponúkame

- bohatý sociálny program
- bonusy poskytované zamestnávateľom
- firemné motorové vozidlo

Požadujeme

- výborné reprezentačné a komunikačné schopnosti
- prax v oblasti obchodu
- preukázateľné dosiahnuté obchodné výsledky a úspechy
- organizačné schopnosti
- schopnosť reakcie v krízových situáciach
- schopnosť pracovať pod časovým stresom
- znalosť anglického a nemeckého jazyka výhodou
- vodičský preukaz - aktívny vodič
- iniciatívnosť, samostatnosť, flexibilita a zodpovednosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriel Surdus
E-mail: poslať životopis
ID: 1868254  Dátum zverejnenia: 15.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou