Stavbyvedoucí / hlavní stavbyvedoucí - s FRJ - Afrika (ps)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika
plný úvazek

Popis práce

Pro zahraniční projekt (Afrika) našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucí / hlavní stavbyvedoucí, s aktivní znalostí FRJ.

Náplň práce:
- odpovědnost za organizaci, koordinaci a ekonomickou stránku realizace projektů, jakož i koordinaci projektového týmu a externích místních subdodavatelů komponentů a montáže
- realizace kompletní výstavby nemocnic vč. dodávky zdravotnických zařízení a dodávky technologických souborů

Tato pracovní pozice je vhodná pro VŠ (SŠ) kandidáty s praxí s realizací stavebních zakázek a technologických celků v zahraničí.

Hledáme samostatné kandidáty, kteří si dokážou dobře poradit s běžnou operativou mimo území ČR (SR).

Ponúkame

Nabízíme výborné podmínky spolupráce s vybranými kandidáty. Jde o práci na kontrakt - ŽL / IČO. Jsme připraveni jednat a dohodnout se.

Pokud splňujete naše požadavky, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis. Jednání s námi bude velmi diskrétní !!

Kontakt:
Ing. Petr Šebek
ředitel recruitmentu
Hornokrčská 30
140 00 Praha 4
tel: 222 233 117, 222 233 118
fax: 222 230 630
mailto: [email protected]

Váš strukturovaný životopis v češtině a FRJ, prosím, zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte.Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Požadujeme

Požadujeme:
- VŠ (SŠ) vzdělání - stavební
- prokazatelnou praxi v oboru
- zkušenost s realizací zakázek v zahraničí
- aktivní znalost FRJ - podmínkou
- aktivní znalost češtiny nebo slovenštiny
- pracovitost, spolehlivost, flexibilitu
- samostatnost, logické uvažování
- ŘP sk. B, ochotu dlouhodobě pracovně vycestovat
- dobrou znalost práce s MS Office (MS Project, AutoCad - částečně)
- odolnost vůči stresu
- nástup - dle dohody s kandidátem

Kontakt

ID: 1719990  Dátum zverejnenia: 23.4.2014