Tréner/ka karate detí

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
13 -17 EUR/hodina, hodinová mzda v zavislosti od počtu detí v skupine
Kontakt na konzultanta
0905/508129
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Športový klub Beni hľadá do svojho tímu trénerov/ky karate pre deti od 7 - 12 rokov pre nasledovné skupiny:
1./ vedenie stálej skupiny v utorok a štvrtok v čase - 17.30 - 18.30 v termíne od 1.10 - 15. 6.2016., v Bratislave.
2 . / začiatočnícke 6- týždňové kurzy karate na rôznych školách v BA v časovom rozpati od 14:00 - 17:00, deň a časy vyberieme podľa vášho rozvrhu.
Súčasťou tréningového procesu je vypracovanie tréningového plánu pre svoju skupinu, evidencia dochádzky, spolupráca so športovým manažérom, tímové strenutia,... Hodinová mzda v čistom 10 - 14 eur, v závislosti od počtu detí v skupine.
Podmienkou sú skúsenosti s trénovaním karate detí v skupine, schopnosť nastaviť programu tréningu , pedagogické zručnosti. Uprednostňujeme trénerov s praxou. Prijímame aj študentov FTVŠ s praxou.

Zaškolenie, práca v tíme skúsených trénerov, moderný motivačný systém detí, poradenstvo špeciálneho pedagóga pri práci s deťmi, odborné pomôcky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Mimovládne organizácie, občianske združenia

Voľnočasový klub Beni organizuje pre deti na školách v Bratislave po vyučovaní nasledovné aktivity: športové tréningy, jazykové kurzy, tanečné tréningy. Poskytuje starostlivosť o dieťa po vyučovaní, doučovanie detí, a služby špeciálneho pedagóga.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

športové

Požadovaná prax

1 rok
1

- skúsenosti s trénovaním v skupine detí - PODMIENKOU
- schopnosť animácie programu tréningu
- pedagogické zručnosti
- chuť pracovať s deťmi
- vytrvalosť

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Posielajte životopis s motivačným listom, kde uvediete skúsenosti s trénovaním detí a prečo si myslíte, že ste vhodný kandidtát na pozíciu.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Adresa spoločnosti

BENI klub, o.z.
Prešovská 38
821 02 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1327525   Dátum zverejnenia: 20.9.2016