Manažér obchodného tímu (Ref. č.: 20111102)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Zvolen
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1500 EUR/mesiac
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ste obchodník?
- ste výnimočný?
- chcete zmenu, profesionalitu?
- máte odvahu, ciele?
- nemáte strach zo živnosti?
- nemáte možnosť kariérneho rastu?
- výkonnostný systém odmeňovania
- zárobok od 1500 € po absolvovaní vzdelávania
- svet financií

- celoeurópsky systém vzdelávania Leadership Development Project
- kariéra uznávaného odborníka pre správu privátnych financií

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti sprostredkovania finančných služieb (úspešný nadnárodný holding s viac ako 20 ročnými skúsenosťami a výnimočným know how).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- komunikačno – obchodné schopnosti
- aktívna obchodná prax v minulosti
- výborné komunikačné schopnosti
- orientácia na výkon a dosahovanie cieľov
- leaderské schopnosti (motivovať a viesť tím)
- prezentačné schopnosti
- rutinná znalosť práce s PC
- spolupráca na základe živnosti (nie je podmienkou pri nástupe)

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Ak Vás daná pozícia oslovila, prosím, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na uvedený email a UVEĎTE LOKALITU, v ktorej chcete pracovať.

Vopred ďakujeme za Váš záujem, každý životopis bude dôkladne posúdený personálnym konzultantom.

Prešovská 38
821 02 Bratislava
ID: 1281498   Dátum zverejnenia: 22.6.2012