Programátor priemyselných robotov KUKA, FANUC, ABB

INCONS s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Zahraničie - ostatné, Veľká Británia, USA, Nemecko, Slovenská republika
  • Ponúkaný plat (brutto): 500 - 2000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- vývoj softvéru
- oživovanie automatizačných zariadení a ich uvádzanie do prevádzky
- sprevádzanie výroby a odstraňovanie porúch
- optimalizácia programov a výrobných procesov
- vytváranie technickej dokumentácie k zadaným projektom
- technické poradenstvo

Zameriavame sa na priemyselné roboty značiek:
- KUKA
- FANUC
- ABB
Iné výhody
- možnosť pravidelného vzdelávania
- služobný automobil aj na súkromné účely
- príspevok na bývanie počas počas výkonu práce v sídle spoločnosti
- preplatenie ubytovacích nákladov aj pre rodinného príslušníka v prípade dlhodobejšieho projektu
-spoločnosť INCONS poskytuje ubytovanie v Nitre pre svojich zamestnancov bezplatne

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
technické, elektrotechnické, IT
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne alebo Nemecký jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - programátor:
C++ - pokročilý
Assembler - pokročilý
C - pokročilý
Vodičský preukaz
B
V prípade potreby sme schopní uchádzača o danú pozíciu zaškoliť, avšak znalosť minimálne jedného z uvedených programovacích jazykov na požadovanej úrovni je podmienkou.

Naša spoločnosť sa zaoberá obchodnou a inžinierskou činnosťou v oblasti priemyselnej automatizácie. Našimi obchodnými partnermi sú nadnárodné spoločnosti ale aj menší subdodávatelia. Svojim zákazníkom ponúkame komplexné návrhy riešenia ich požiadaviek.
Naše služby zahŕňajú projektovanie nových elektrických zariadení, dodávku a realizáciu moderných riadiacich systémov a tiež návrhy a aplikovanie inovácií v už existujúcich technologických procesoch.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Piaristická 2 Zobraziť na mape
94924 Nitra
ID: 1276855   Dátum zverejnenia: 24.4.2013
Spoločnosť: INCONS s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke