Strojník VZT

Incheba, a.s.

Miesto práce
Viedenská cesta 3-7, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a údržba technických zariadení budovy (VZT, klimatizácia, kotolňa)
- odpisy meradiel, kontrola teplôt a vedenie záznamov
- vyhodnocovanie spotrieb tepla jednotlivých objektov a prestavovanie parametrov
- zodpovednosť za hospodárenie s plynom a elektrinou
- obsluha riadiaceho počítača
- zabezpečenie obsluhy a bezporuchového chodu zariadení počas výstavných akcií
- spolupráca s externými pracovníkmi zasahujúcimi do našich zariadení a kontrola ich činnosti

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.12.2016 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

2

Vhodný kuričský preukaz na tlakové nádoby, obsluha kotlov triedy 5.

Incheba, a.s. je lídrom na slovenskom trhu výstavníctva a v organizovaní rôznych eventov a podujatí. Už vyše 40 rokov je dejiskom nezabudnuteľných udalostí a miestom, kde sa rodia zážitky. Svojim klientom poskytuje profesionálne služby podľa ich požiadaviek a poskytuje im priestor pre efektívnu prezentáciu na veľtrhoch a výstavách. Na svojej pôde hostí najrôznejšie prestížne podujatia slovenského i medzinárodného rozsahu. Každoročne bránami Incheby prejde za poznaním, obchodom, či zábavou viac ako milión návštevníkov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Viedenska cesta 3-7
851 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 352376   Dátum zverejnenia: 9.12.2016