Pracovník vlastnej ochrany

Incheba, a.s.

Miesto práce
Viedenská cesta 3-7, Bratislava
Termín nástupu
november 2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávať strážnu službu v priestoroch areálu spoločnosti. Brániť vstupu nepovoleným alebo nežiadúcim osobám do objektu. Zabrániť odchodu osôb, ktoré odcudzili alebo poškodili majetok spoločnosti.

Odpovedáme len tým uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Preukaz odbornej spôsobilosti na vykonávanie strážnej služby.
Znalosť cudzieho jazyka vítaná.

Incheba, a.s. je lídrom na slovenskom trhu výstavníctva a v organizovaní rôznych eventov a podujatí. Už vyše 40 rokov je dejiskom nezabudnuteľných udalostí a miestom, kde sa rodia zážitky. Svojim klientom poskytuje profesionálne služby podľa ich požiadaviek a poskytuje im priestor pre efektívnu prezentáciu na veľtrhoch a výstavách. Na svojej pôde hostí najrôznejšie prestížne podujatia slovenského i medzinárodného rozsahu. Každoročne bránami Incheby prejde za poznaním, obchodom, či zábavou viac ako milión návštevníkov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Viedenska cesta 3-7
851 01 Bratislava
ID: 200006   Dátum zverejnenia: 17.10.2016