Špecialista vymáhania pohľadávok

Incasum s. r. o.

Plynárenská 7/A, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
marec 2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na pozícii špecialista vymáhania spočíva najmä v:
- práca s informačným systémom na správu a inkaso pohľadávok
- telefonický, elektronický a písomný kontakt s dlžníkmi
- dohadovanie termínov úhrad a uzatváranie splátkových kalendárov
- administratívne úkony spojené so správou a evidenciou pohľadávok
- komunikácia s advokátskymi kanceláriami a exekútorskými úradmi
- participácia na príprave dokumentov pre súdne a exekučné vymáhanie

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- odborný rast, zdokonaľovanie sa v komunikácii a práci s ľuďmi
- komplexné zaškolenie do problematiky
- príjemný kolektív a firemná kultúra

Váš životopis a motivačný list prosíme posielať v SJ na emailovú adresu [email protected].
Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho emailu, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme len nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegu/kolegyňu s príjemným vystupovaním a so zmyslom pre zodpovednosť.
Ďalšie predpoklady:
- samostatnosť, analytické myslenie
- diskrétnosť, lojalita
- schopnosť pracovať v dynamickom tíme, kooperatívnosť, flexibilita
- ochota učiť sa nové veci a pracovať na sebe
- dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
- prax v oblasti mimosúdneho, súdneho alebo exekučného vymáhania pohľadávok výhodou

Incasum s.r.o. je spoločnosť zameraná na správu a inkaso pohľadávok vo fáze mimosúdneho vymáhania. Dôraz kladieme na kvalitu a efektivitu procesu vymáhania ako aj bezpečnosť a ochranu zverených informácií. Proces vymáhania prispôsobujeme individuálnym požiadavkám a potrebám klienta ako aj charakteru zverených pohľadávok. Využívame najnovšie technológie a prostriedky, ktoré napomáhajú k rýchlejšiemu a efektívnejšiemu vymáhaniu pohľadávok. Incasum s.r.o je partnerskou spoločnosťou advokátskej kancelárie Bartošík Šváby s.r.o., prostredníctvom ktorej zabezpečuje súdne vymáhanie pohľadávok.

Náš kolektív je zložený z mladých a aktívnych ľudí. Pre zamestnancov organizujeme pravidelné športové a sociálne podujatia. Vyžadujeme od nich vysoké nasadenie, ale zároveň voči nim uplatňujeme férový a spravodlivý prístup.
ID: 2743983  Dátum zverejnenia: 13.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou