Programátor - bez nutnosti ovládania anglického jazyka

INBOX, s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 64, Juh
Termín nástupu
ihneď alebo po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacstravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• design a vývoj software- komponentov pre obchodný software
• rozširovanie, prispôsobovanie a implementácia riešení,
• údržba programových častí
• vývoj softvéru pre národnú spoločnosť v oblasti predaja
POŽADUJEME
• Ovládanie aspoň jedného z programovacích jazykov: C, C#, C++ je podmienkou.
•programovací jazyk PL/SQL - základy
• Znalosť programovacieho jazyka Visual Fox Pro a PHP je výhodou
• Znalosť HTML a XML je výhodou

• práca v stabilnej spoločnosti
• príspevky do DDP
• výhodné zamestnanecké nákupy
• zaškolenie
• možnosť realizovať sa v spoločnosti
• priateľský kolektív

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na e-mail: [email protected]. Do výberového konania budeme pozývať iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• spoľahlivosť
• zodpovednosť
• ochota učiť sa
• korektné jednanie

Dobrá záložňa INBOX s.r.o. s dlhoročnými skúsenosťami poskytuje kvalifikované služby v oblasti záložníctva na profesionálnej úrovni. Sme stabilná firma so sieťou 53 pobočiek v centrách väčších miest po Slovensku. FIRMA SA ROZVÍJA A NAPREDUJE. Poskytujeme pôžičky formou záložného práva. Zákazníkom aj zamestnancom ponúkame zaujímavý tovar, zlaté šperky, mince, porcelán, starožitnosti. Zameriavame sa aj na tovar zodpovedajúci súčasným požiadavkám: smartfóny, notebooky, tablety, smart hodinky. Firma predáva tovar aj formou e-shopu .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1849522  Dátum zverejnenia: 4.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac