Operátor/ka výroby

Inalfa Roof Systems Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
832 - 1 076 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, flexibilných a manuálne zručných zamestnancov pre našu spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti automobilového priemyslu, na pozíciu Operátor/-ka výroby.

Vašou náplňou práce bude :
- montážne práce na linke,
- zabezpečenie a udržiavanie čistoty na pracovisku,
- komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu a s ostatnými oddeleniami,
- dodržiavanie pracovných postupov na jednotlivých pozíciách v rámci výrobnej linky,
- sledovanie a dodržiavanie kvality výroby,
- práca v 3-zmennej prevádzke.

Pohovory KAŽDÝ UTOROK a ŠTVRTOK o 9:00 na základe telefonického potvrdenia alebo podľa dohody v spoločnosti Inalfa Roof Systems Slovakia s.r.o. v Krakovanoch (tel. kontakt 0948250665).

ZÁKLADNÁ MZDA 707 € + MESAČNÉ BONUSY DO 85 € + PRÍSPEVOK NA DOPRAVU 40 €
+ príplatky za poobedné zmeny 0,26 €/hod. a nočné zmeny 1,34 €/hod.
+ príplatky za nedeľu 3,34 €/hod.
Po prvom roku navýšenie základnej mzdy na 792 € a mesačných bonusov na 100 €.

Pri 3-zmennej prevádzke možný zárobok od 909 € do 976 € v závislosti od príplatkov a po prvom roku od 1009 € do 1076 € v závislosti od príplatkov.

+ príplatky za nadčasy: v týždni 25%, v sobotu 50% a v nedeľu 100%
+ príplatky za soboty: 1,67 €/hod

- Získate prax v automobilovom priemysle.
- Každoročná valorizácia miezd.
- 13-ty plat + kvartálne odmeny + mesačný bonusový systém.
- Individuálne ohodnotenie zamestnanca podľa pracovného výkonu.
- Po prvom roku navýšenie mzdy.
- Bohatý sociálny program.
- Príplatky za nadčasy: v týždni 25%, v sobotu 50% a v nedeľu 100%.
- Odmeny za program zlepšovania.
- Rodinné akcie, vianočný večierok, mikulášske balíčky.
- Odmena za odporučenie vhodného kandidáta.
- Príspevok na dopravu 40 € mesačne!
- DOPRAVA FIREMNÝM AUTOBUSOM ZDARMA zo smerov Piešťany, Veľké Kostoľany, Nižná a Chtelnica a taktiež aj z nového smeru Ostrov - Veľké Orvište - Bašovce - Pobedim - Horná Streda - Brunovce

Zamestnanci budú prijímaní prostredníctvom personálnej agentúry OTTO Work Force Slovakia s.r.o., ktorej personálne oddelenie sídli v priestoroch spoločnosti Inalfa Roof Systems Slovakia s.r.o. v Krakovanoch.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť, manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na zmeny,
- chuť učiť sa niečo nové,
- práca v stoji.

Spoločnosť Inalfa Roof Systems je súčasťou skupiny BHAP, ktorá je jedným z najväčších dodávateľov automobilových komponentov v Číne. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Venray v Holandsku. Spoločnosť Inalfa Roof Systems je jedným z najväčších výrobcov strešných systémov pre prémiových zákazníkov ako sú BMW Groupe, Daimler Groupe, Opel, VW, Audi, Chrysler Group, General Motors, Ford Motor Groupe, Jaguar, Rolls Royce, Land Rover, Fiat, Renault, PSA, Seat, Mitsubishi, Nissan, Hyundai – Kia, Daf, MAN, Scania, Saab, Volvo, Iveco atď. Na Slovensku pôsobí spoločnosť Inalfa Roof Systems Slovakia, s.r.o. už od roku 2010 a jej sídlo je v priemyselnom parku v katastri obce Krakovany, neďaleko Piešťan. Patrí medzi najväčších zamestnávateľov v piešťanskom regióne a v súčasnosti zamestnáva viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3044677  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 832 EUR/mesiac