Špecialista pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci

Inalfa Roof Systems Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 573/3, 922 02 Krakovany, okres Piešťany
Termín nástupu
01.01.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci v spoločnosti v súlade s legislatívnymi požiadavkami.
• Realizácia školení pre zamestnancov a pracovníkov dodávateľských firiem.
• Vykonávanie auditov, riešenie pracovných úrazov, iných úrazov, nebezpečných udalostí, prijímanie potrebných preventívnych opatrení.
• Zabezpečovanie spolupráce s vedúcimi zamestnanacmi a zástupcami zamestnancov v oblasti BOZP a PO.
• Príprava analýzy rizík.
• Tvorba, implementácia a aktualizácia interných predpisov a pokynov BOZP v zmysle platnej legislatívy.
• Dohľad nad dodržiavaním pravidiel (štandardizácia), pokynov a postupov na zaistenie BOZP.
• Vykonávanie úloh súvisiacich s PO.

• Stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti
• Práca v mladom kolektíve s možnosťou kariérneho a osobnostného rastu
• Možnosť ďalšieho vzdelávania
• 13-ty plat
• Ročná valorizácia
• Príspevok na dochádzanie do zamestnania
• III.piler a iné sociálne benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Špecifiké požiadavky:
• Min. 2-5 rokov praxe v podobnej oblasti vo výrobnej spoločnosti.
• Vzdelanie: minimálne bakalárske, technické; BOZP .
• Znalosť právnych a ostatných predpisov a technických noriem BOZP/PO.
• Autorizovaný bezpečnostný technik (osvedčenie).
• Technik požiarnej ochrany (osvedčenie).

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• Dobré komunikačné a organizačné schopnosti.
• Analyzovanie a riešenie problémov.
• Odolnosť voči stresu.
• Samostatnosť, zodpovednosť a pohotovosť.

Spoločnosť Inalfa Roof Systems je súčasťou skupiny BHAP, ktorá je jedným z najväčších dodávateľov automobilových komponentov v Číne. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Venray v Holandsku. Spoločnosť Inalfa Roof Systems je jedným z najväčších výrobcov strešných systémov pre prémiových zákazníkov ako sú BMW Groupe, Daimler Groupe, Opel, VW, Audi, Chrysler Group, General Motors, Ford Motor Groupe, Jaguar, Rolls Royce, Land Rover, Fiat, Renault, PSA, Seat, Mitsubishi, Nissan, Hyundai – Kia, Daf, MAN, Scania, Saab, Volvo, Iveco atď. Na Slovensku pôsobí spoločnosť Inalfa Roof Systems Slovakia, s.r.o. už od roku 2010 a jej sídlo je v priemyselnom parku v katastri obce Krakovany, neďaleko Piešťan. Patrí medzi najväčších zamestnávateľov v piešťanskom regióne a v súčasnosti zamestnáva viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2763274  Dátum zverejnenia: 12.10.2016