Skúšobný inžinier pre prístroj ABS

Dr. G. Schaefflera 1, 02401 Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Vykonávanie skúšobných testov a vyhodnotenie meraní na meracej stanici ABS signálu.
•Vytvorenie skúšobnej správy a konzultácie výsledkov v cudzom jazyku.
•Vedenie technických rozhovorov s internými oddeleniami.
•Dodržiavanie platných metodických postupov a špecifikácií pri vykonávaní skúšok.
•Sledovanie termínov projektových aktivít, vedenie evidencie a dokumentácie
•Zodpovednosť za platnosť kalibrácií pridelených meracích prístrojov.
•Zodpovednosť za koordináciu výroby potrebných prípravkov.
•Zodpovednosť za prevádzkyschopnosť skúšobnej stanice vrátane
operatívnej a plánovanej údržby

perspektívna práca v mladom kolektíve zahraničnej firmy
odborné zaškolenie
možnosť odborného i osobného rastu
perspektíva
zaujímavý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti posielajte mailom na uvedenú adresu do 4.3.2015

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tímová práca
analyzovanie a riešenie problémov
samostatnosť, flexibilita, vytrvalosť
znalosť výkresovej dokumentácie
základy metrológie
skúsenosti s elektronikou a senzorikou vítané
prax v ložiskovom skúšobníctve výhodou

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anna Ďurcová
Tel.: 041 4205 337
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk
ID: 2026953  Dátum zverejnenia: 25.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou