Programátor PLC

ul. Dr. G. Schaefflera 1, 024 01 Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Simulovanie,implementovanie a testovanie riadiacich programov pre
PLC zariadenia, riadenie NOVA.
Nastavovanie PLC zariadení pri zmene výroby.
Diagnostikovanie porúch a ich odstrňovanie s dôrazom na minimalizovanie
odstávok výroby.
Vytváranie a vedenie technickej dokumentácie k programom.
Podielanie sa na uvádzaní PLC zariadení do prevádzky.

  • odborné zaškolenie na vysokej úrovni
  • perspektívna práca v mladom kolektíve zahraničnej firmy
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
  • výhodné platové podmienky

- žiadosti na danú pozíciu je možné zasielať do 9.3. 2015, následne sa budú žiadosti spracovávať a zasielať informácie o ďalšom postupe

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť teórie riadenia procesov
Prehľad v oblasti PLC systémov
Znalosť meracích a akčných členov
Flexibilita,samostatnosť
Schopnosť pracovať v tíme
Analyzovanie a riešenie problémov
Improvizačné spôsobilosti

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anna Ďurcová
Tel.: 041 4205 337
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk
ID: 2024206  Dátum zverejnenia: 23.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou