Tech support & Software testing

IN2CORE s.r.o.

Miesto práce
okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť IN2CORE je developerom profesionálneho filmárskeho softvéru QTAKE HD. QTAKE HD je najlepší, celosvetovo uznávaný softvér svojho druhu. Vďaka nemu mohli vzniknúť filmy ako X-Men, Hobbit, Skyfall, Avengers, Transformers, Prometheus, Iron Man, Thor, Piráti Karibiku, Muži v čiernom, Spiderman, Resident Evil a mnoho ďalších.

KOHO HĽADÁME
Hľadáme nového člena nášho tímu, ktorého úlohou bude poskytovať technickú podporu užívateľom QTAKE HD, vrátane testovania softvéru.

ČO POŽADUJEME
Anglický jazyk - úroveň expert (slovom i písmom)
OSX, iOS, Apple a iný hardware - pokročilý
Záujem o profesionálnu video techniku a elektrotechniku vítaná
Ovládanie profesionálnych video štandardov vítané

ČO PONÚKAME
- prístup k najmodernejšiemu technickému vybaveniu
- príjemné pracovné prostredie v rodinnom dome blízko Bratislavy (11 km)
- rýchla dostupnosť autom
- flexibilný pracovný čas
- možnosť prinášať a realizovať vlastné nápady
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- v prípade záujmu pracovné cesty do zahraničia

Svoj životopis v anglickom jazyku pošlite prosím na [email protected]

Životopis by mal obsahovať súhlas so spracovaním osobných údajov: “Zaslaním životopisu dávam spoločnosti IN2CORE s.r.o. súhlas so spracovaním mojich osobných údajov pre účely výberového konania a databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.”

Kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá, pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Viac na www.qtakehd.com
ID: 1790818  Dátum zverejnenia: 7.7.2014