PHP Developer (Senior)

Mediálna spoločnosť

Miesto práce
Bratislava, okres Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie portálov, webových aplikácií a intranetových riešení na platforme PHP (PHP, CSS3, HTML5, JS, AngularJS)
- spolupráca pri analýze požiadaviek zákazníka a pri dizajne softvérového riešenia
- spolupráca na implementácii riešenia a tvorbe technickej dokumentácie
- poskytovanie odborných technických konzultácií členom vývojového teamu
- pravidelná komunikácie s analytikmi, IT projektovými manažérmi a programátormi
- neustále vzdelávanie sa

Projekty pribúdajú a my opäť potrebujeme šikovných programátorov. Pripravené miesta máme v Bratislave i v Senici. Príď sa ukázať a presvedčiť o svojich kvalitách :) Napíšte nám na [email protected] alebo pošlite životopis cez profesia.sk a spolu s CV nezabudnite zaslať súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- PHP5 a znalosť niektorého objektového frameworku (Laravel, Zend, Symfony, …)
- znalosť návrhových vzorov a best practices softvérového vývoja
- schopnosť spolupodieľať sa na návrhu softvérovej architektúry
- skúsenosti s webovými službami (REST, SOAP) výhodou
- schopnosť viesť team výhodou

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2592988  Dátum zverejnenia: 3.6.2016