Holandsko - Inštalatéri vody, odpadu, sanity na novostavbách

In Box Agency, s.r.o.

viac miest Holandsko, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
od 450€ na týždeň netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - holandskú personálnu agentúru so zameraním na stavebníctvo, strojárstvo, výrobu a logistiku momentálne hľadáme 6 inštalatérov s nástupom ihneď.

Ide o prácu na stavbách novostavieb, a náplňou práce je výstavba kúpeľní, kde sa inštaluje sanita ako sú toalety, vane a sprchovacie kúty. S tým spojená je ukladanie nových vední potrubí ako aj odpadového systému. Systém potrubia je tvorený z medených izolovaných rúrok, ktoré sa spájajú systémom "pushfit". kde trubky su medené s izoláciou – nezvárajú sa len spájajú nasúvaním – majú priemer 12,15,22.

• stabilná práca na holandskú zmluvu
• ubytovanie zadarmo

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu info@inboxagency.sk . Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať

Kontaktné osoby:
Ing. Róbert Jopek 0908 63 44 71 – robert.jopek@inboxagency.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra pôsobiaca v technickej a stavebnej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo - inštalatér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax ako inštalatér minimálne 3 roky
- komunikatívna úroveň AJ alebo NJ
- porebné základné ručné náradie:
- vrtačku s príklepom
- ohýbačku na rúrky – priemer 12,15,22
- slušné pracovné oblečenie – a kvalitnú obuv
- jeden z partie 4 ľudí by mal mať auto a VP

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Palackého 8
040 01 Košice
ID: 3011574   Dátum zverejnenia: 15.5.2017