Írsko - zvárači CO2 nástup ihneď - predtým stretnutie so zamestnávateľom v SR - mzda do 15 - 16€ na hodinu

In Box Agency, s.r.o.

Cappincur, Tullamore, Ireland, Česko, Veľká Británia, Írsko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Zahraničie - ostatné, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Termín nástupu
02.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
do 15 - 16€ na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klienta v Írsku hľadáme 8 kandidátov na pozíciu zvárač. Firma sa zaoberá navrhovaním a výrobou komplexných riešení a technológií v oblasti spracovania a recyklácie odpoadov. Náplňou práce je zváranie hlavne mild steel / mäkkej ocele. Zvárajú sa plechy a konštrukcie rôznych rozmerov o hrúbke 2 – 12 mm. Práca je vo fabrike v Írsku s tým, že niekedy môžu byť vyžadované služobné cesty na projekty v UK.

- ubytovanie zariadené už pred príchodom do Írska
- možnosť stretnúť sa so zamestnávateľom osobne v SR
- dlhodobý kontrakt v stabilnej Írskej spoločnosti

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite CV v anglickom jazyku + fotografiu + kópie certifikátov/zv. preukazu na adresu [email protected] alebo nás kontaktujte na tel: 0908 63 44 71
Vybraní uchádzači budú pozvaní najprv na skype pohovor priamo so zástupcom írskej firmy v ktorej budete pracovať a následne na praktickú skúšku, ktorá prebehne posledný februárový týždeň v Košiciach (dátum a čas budú upresnené až po prihlásení min 10 účastníkov pohovoru a skúšky).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Firma sa zaoberá navrhovaním a výrobou komplexných riešení a technológií v oblasti spracovania a recyklácie odpadov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, zvárač, zámočník, obrábač

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• schopnosť čítať technické výkresy
• schopnosť používať rezačky
• schopnosť používať ohýbačky a lisy a pásovú pílu
• musia byť skúsení v zváraní metódou MIG
• ideálne s vlastnou helmou, základným náradím, odevom a obuvou pre zváračou
• musia mať dobrú angličtinu na komunikatívnej úrovni

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2922069  Dátum zverejnenia: 27.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: do 15 - 16€ na hodinu