Nórsko - škandinávska príležitosť pre šikovného autoklampiara s AJ

In Box Agency, s.r.o.

Narvik, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Česká republika, Fínsko, Nórsko, Švédsko
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
32.000 NOK na mesiac (cca 3400 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta lakovňu v autoservise hľadáme šikovného uchádzača na pozíciu autoklampiara s minimálne trojročnou praxou na tejto pozícii.

Práca je v autorizovanom servise a zahŕňa všetky operácie autoklampiara od zhodnotenia škody, a opravy poškodených dielov podľa kritérií danej značky až po štádium keď auto je pripravené na striekanie. To znamená vyplňanie a brúsenie / leštenie (čo v krajinách mimo Nórska robia lakovači) tu to je tiež súčasťou náplne práce autoklampiara - panel beatera.

Pre firmu je dôležitá dobra, produktívna a vysoko kvalitná práca.

- Vynikajúce mzdové podmienky
- Servis od zamestnávateľa ihneď po prílete
- Zabezpečenie ubytovania + zaplatenie depozitu a prvého nájmu zamestnávateľom
- Registrácia na úradoch a bankový účet
- Pomoc s vyhľadaním spojenia do práce, mapy, autobusové karty atď.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na info@inboxagency.sk CV v anglickom jazyku + zoscanovaný výučný list + referencie (ak máte). Vyhovujúcich uchádzačov s anglickým jazykom budeme následne kontaktovať s pozvaním do ďalšieho kola výberového konania – na osobný, skype, alebo telefonický pohovor priamo s nórskym zamestnávateľom v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme v spolupráci s našou nórskou partnerskou agentúrou, ktorá je vysokošpecializovaná v recruitoch odborného personálu do autoservisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

autoklampiar, lakovač, automechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Prax ako autoklampiar alebo lakovač minimálne 3 roky
- Anglický alebo nórsky jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- Výučný list v obore
- chuť pracovať v rušnom prostredí
- ochota pracovať na prípadné smeny
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Palackého 8
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Róbert Jopek
Tel.: +421 908 634471
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2833853   Dátum zverejnenia: 30.11.2016