Práca v Írsku pre geodetov, zememeračov - dlhodobé umiestnenie a dobré mzdové ohodnotenie

In Box Agency, s.r.o.

Írsko, UK, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Česká republika, Veľká Británia, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
2500 - 3500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť zaoberajúcu sa pozemným ale aj podzemným zameriavaním, mapovaním a prieskumom pre prípravu stavebných prác na stavbách železníc, diaľnic, tunelov a pod. momentálne hľadáme kvalifikovaných geodetov/zememeračov na prácu na viacerých projektov v Írsku a UK.

Náplňou práce je Topgrafické zameriavane (Land Surveyor) a zameriavanie a zisťovanie existujúcich podzemných sietí (Utility Surveyor) za pomoci rôznych GPS prístrojov, Total Stations a nivelakov. Pri vyhľadávaní sietí sa pracuje s Radio Detekciou (RD4000 a RD 8000), Electromagnetickými a GPR technikami.

- možnosť dlhodobého zamestnania v stabilnej a rastúcej spoločnosti za vynikajúcich podmienok
- pomoc pri hľadaní ubytovania pred príchodom do Írska (ubytovanie si hradí uchádzač)
- asistencia s administratívou a registráciou po príchode
- možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Vaše CV v anglickom jazyku s podrobným rozpisom pracovných skúseností (vrátane detailného popisu pracovnej náplne u predchádzajúcich zamestnávateľov) na adresu robert.jopek@inboxagency.sk alebo nás kontaktujte na 0908 63 44 71

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme v spolupráci s Írskou renomovanou pracovnou agentúrou, pre vášho budúceho zamestnávateľa - spoločnosť zaoberajúcu sa pozemným ale aj podzemným zameriavaním, mapovaním a prieskumom pre prípravu stavebných prác na stavbách železníc, diaľnic, tunelov a pod.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

geodézia, kartografia, stavebníctvo a pod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• min 3 roky praxe s používaním rôznych GPS, Total Stations a Levelling zariadení
• schopnopsť spracovania dát, interpretácie a prezentácie výsledkov meraní
• dobrá znalosť používania AutoCAD
• vodičský preukaz

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Palackého 8
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Róbert Jopek
Tel.: 0908634471
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2819824   Dátum zverejnenia: 21.11.2016