Írsko bez poplatkov - operátor výroby za 10 - 12€ / hod - nástup ihneď

In Box Agency, s.r.o.

Thurles, Co Tipperary , Ireland, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Írsko
Termín nástupu
19.09.2016
Ponúkaný plat (brutto)
10 - 12 € na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre potravinársku spoločnosť v Írsku hľadáme šikovných operátorov výroby pre okamžitý nástup. Momentálne hľadáme 5 - 10 pracovníkov, ideálne ľudí, ktorí už majú prax v podobnom druhu výroby a sú ochotní sa dlhodobo presťahovať do Írska.

Náplňou práce je obsluha strojov na výrobu potravinárskych výrobkov, triedenie polotovarov, vkladanie kusov mäsa do strojov, kontrola kvality, štítkovanie, balenie a pod.

Nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce skúsenosti pri práci s nožom, je potrebné mať len chuť pracovať, byť motivovaný a presvedčený o dlhodobej práci na tejto pozícii.

Pracuje sa na 3 smeny, ktoré sa zväčša striedajú v týždenných intervaloch. Po zaučení a nástupe na smenný systém príplatok 20% za popoludňajšiu a 30% za nočnú smenu.

- írska pracovná zmluva
- ubytovanie zabezpečené klientom za cca 240€ mes.
- dobré platové ohodnotenie
- dlhodobá práca a možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis a fotografiu na email robert.jopek@inboxagency.sk
Spolu so životopisom nám pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Náš klient je personálna agentúra, no Vašim zamestnávateľom bude priamo firma vlastniaca výrobný závod v ktorom budete pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- príjemné vystupovanie
- nekonfliktný typ
- ochota pracovať v chladnejšom prostredí mäsozávodu

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti medzinárodného recruitmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Palackého 8
040 01 Košice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu