Zdravotné sestry, Severné Írsko

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Belfast, Severné Írsko, Veľká Británia
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
£13/hod., pred získaním NMC Registrácie PIN je mzda £8.35

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klienta v Severnom Írsku aktuálne hľadáme zdravotné sestry pre prácu v rôznych zdravotníckych zariadeniach. Náplňou práce sú typické pracovné úkony spojené s prácou zdravotných sestier:

- starostlivosť o pacientov a poskytovanie dostatočnej a kvalitnej starostlivosti
- sledovanie stavu pacientov a záznamy s tým spojené
- podávanie liekov a vedenie záznamov o liečbe
- reportovanie problémov, zmien a incidentov určenému nadriadenému
- práca v súlade s ustanoveným štandardom kvality a jeho dodržiavanie
- uistenie sa že pacienti prijímajú dostatočnú výživu čo sa týka kvality a množstva
- práca podľa nursing care plánov, ich dodržiavanie
- dbanie na dodržiavanie štandardov NMC

- letenka do Severného Írska hradená zamestnávateľom
- 5,6 týždňa platenej dovolenky vrátane št. sviatkov
- Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom, a depozit zaplatený dopredu zamestnávateľom a stiahnutý zo mzdy
- Pracovná uniforma zabezpečená zamestnávateľom (pre začiatok odporúčajú vziať si vlastné nohavice – NAVY)
- Vyzdvihnutie na letisku/stanici Belfast a odvoz na ubytovanie

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite CV v anglickom jazyku + doklad o ukončenom vzdelaní emailom na [email protected].

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou In Box Agency s.r.o., Palackého 8, 040 01 Košice. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

- profesionálny vzhľad - NEVYHNUTNÉ
- fyzicky fit a dobrá kondícia (premietňovanie a manipulácia s pacientom – NEVYHNUTNÉ
- držiteľ minimálne RGN / RNLD / RMN kvalifikácie – NEVYHNUTNÉ
- prax v súkromnom sektore – VÝHODOU
- skúsenosti s manažovaním – VÝHODOU
- iniciatívnosť – NEVYHNUTNÉ
- schopnosť pracovať s verejnosťou – NEVYHNUTNÉ
- schopnosť starať sa o klientov – VÝHODOU
- schopnosť riadiť, kontrolovať a motivovať pridelených podriadených - VÝHODOU
- schopnosť pracovať ako súčasť tímu – NEVYHNUTNÉ
- efektívna komunikácia a načúvanie – NEVYHNUTNÉ
- starostlivá a citlivá povaha
- sebavedomie a schopnosť prijať zodpovednosť
- NMC registrácia v UK (Severnom Írsku)
- prax na pozícii minimálne 5 rokov
- anglický jazyk na dobrej úrovni slovom a písmom

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2276841  Dátum zverejnenia: 6.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: £13/hod., pred získaním NMC Registrácie PIN je mzda £8.35