Pracovník v sklade Sainsbury´s v Anglicku odlet 30.5.2012 streda (Ref. č.: SNS0001)

In Box Agency, s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Haydock, UK, Veľká Británia
  • Ponúkaný plat (brutto): 6,10 - 7 GBP na hodinu brutto
  • Termín nástupu: 30.5.2012, 6.6.2012, 13.6.2012
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme ľudí pre prácu v skladoch. Ide o prípravu tovaru na základe objednávok v sklade veľkého obchodného reťazca. V sklade sú všetky druhy tovaru a je potrebné rátať aj s balíkmi do 20 kg.

Tovar skladovav danom sklade: sklad s teplotou cca 5 C potraviny

Pracovné zariadenia: Používajú sa LLOP vozíky, prstový ručný scanner.

Pracovné hodiny:
cca 40 hodín týždenne s možnosťou pravidelných nadčasov

Pri pracovníkoch ktorí splňajú normu nad 100% bonus za produktivitu.

Tréning pred nástupom je poskytovaný zamestnávateľom na pracovisku počas prvých dní.

Pred nástupom je potrebné prejsť jednoducgým testom angličtiny a testom na drogy.
Iné výhody
Ubytovanie a doprava do práce
V prípade, že nemáte vlastné ubytovanie, vieme Vám zabezpečiť ubytovanie formou nc
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Doprava, logistika

Agentúra zamestnávajúca ľudí precujúcich v skladoch a potravinárskych fabrikách vo Veľkej Británii.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Zameranie, odbor:
nie je určené
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
Je potrebné mať dobrú úroveň anglického jazyka, takú aby ste prešli telefonickým pohovorom s našim zahraničným partnerom. Taktiež po príchode na pracovisko a po krátkom tréningu je potrebné prejsť jednoduchým vstupným testom, ktorý sa môže len raz opakovať. Je potrebné po príchode prejsť aj testom na drogy.

Všetci zamestnanci pred nástupom musia prejsť jednoduchým pohovorom so zamestnancom zamestnávateľskej agentúry. Potom ich manažér prevedie po pracovisku následovne vypracujú registračné procedúry a nastupujú na tréning.

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov
2
V prípade záujmu o túto pozíciu nám emailom pošlite Váš životopis v anglickom jazyku spolu s fotografiou na adresu inboxagency@inboxagency.sk. Do predmetu emailu napíšte PRÁCA V SKLADE SAINSBURY´S HAYDOCK. Ihneď Vás budeme telefonicky alebo mailom kontaktovať.
Strojárenská 1 Zobraziť na mape
040 01 Košice
ID: 1262970   Dátum zverejnenia: 24.5.2012
Spoločnosť: In Box Agency, s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke