Lekár–so záujmom o telovýchovné lekárstvo

IMUNOSPORT, spol. s r.o.

Miesto práce
ImunoVital Centrum, Jašíkova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacZákladná mzda sa odvíja od vzdelania a praxe+ odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ImunoVital Centrum je špecializované Centrum, ktoré sa ako jediné na Slovensku zaoberá kompletnou modernou diagnostikou a hodnotením zdravotného stavu športovcov a ich liečbou.
Hľadáme do nášho tímu Lekára so zameraním na telovýchovné lekárstvo, prípadne so záujmom o tento odbor (umožníme atestáciu). Lekár bude poskytovať špecializovanú ambulantnú starostlivosť v rozsahu príslušnej špecializácie a samostatne vykonávať preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore - telovýchovné lekárstvo.
Pracovná náplň zahŕňa:
1.) diagnostiku telesnej zdatnosti,
2.) riešenie akútnych ťažkostí športovcov,
3.) zdravotnú výchovu so zameraním na životosprávu.

- práca na špičkovej klinike so stabilným zázemím na slovenskom trhu,
- inovatívne pracovné prostredie,
- osobný a profesionálny rast,
- Spolupráca na klinických štúdiach.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Atestácia z telovýchovného lekárstva, pediatrie, z internej medicíny, všeobecného lekárstva.

a) pracovné nasadenie
b) empatia
c) komunikatívnosť
d) spoľahlivosť
e) precíznosť

ImunoVital Centrum (Imunosport,s.r.o.) je špecializované Centrum, ktoré sa ako jediné na Slovensku zaoberá kompletnou modernou diagnostikou a hodnotením zdravotného stavu športovcov a ich liečbou. Je zamerané na liečbu alergických a imunologických ochorení a ochorení dýchacieho ústrojenstva u detí , dospelých, a športovcov a zároveň rieši problémy reprodukčnej imunológie ako jedno z troch Centier na Slovensku, pôsobiacich na trhu poskytovania nadštandardnej zdravotnej starostlivosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: MUDr. Katarina Bergendiová, PhD
E-mail: poslať životopis
ID: 3274502  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac