Lekár (aj neatestovaný v odbore) na pozíciu klinickej imunológie a alergológie

IMUNOSPORT, spol. s r.o.

Miesto práce
Jašíkova 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú špecifikované na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderné novootvorené špecializované zdravotnícke zariadenie v Ružinove zamerané na liečbu alergických a imunologických ochorení a ochorení dýchacieho ústrojenstva u detí aj dospelých, hľadá lekára atestovaného v odbore klinickej imunológie a alergológie, prípadne po absolvovaní základného pediatrického kmeňa.
Lekár bude poskytovať špecializovanú ambulantnú starostlivosť v rozsahu príslušnej špecializácie a samostatne vykonávať preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore.

- spolupráca na klinických štúdiach
- práca na špičkovej klinike so stabilným zázemím na slovenskom trhu
- inovatívne pracovné prostredie
- osobný a profesionálny rast

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

klinická imunológia a alergológia

Atestácia z klinickej imunológie a alergológie, alebo atestácia z pediatrie, prípadne absolvovanie základného pediatrického kmeňa.
- Pro-klientský prístup
- Vysoká odbornosť
- Pracovné nasadenie
- Záujem o odborný a osobnostný rast

ImunoVital Centrum (Imunosport,s.r.o.) je špecializované Centrum, ktoré sa ako jediné na Slovensku zaoberá kompletnou modernou diagnostikou a hodnotením zdravotného stavu športovcov a ich liečbou. Je zamerané na liečbu alergických a imunologických ochorení a ochorení dýchacieho ústrojenstva u detí , dospelých, a športovcov a zároveň rieši problémy reprodukčnej imunológie ako jedno z troch Centier na Slovensku, pôsobiacich na trhu poskytovania nadštandardnej zdravotnej starostlivosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2656982  Dátum zverejnenia: 13.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú špecifikované na osobnom stretnutí.