Lekár (aj neatestovaný v odbore) na pozíciu klinickej imunológie a alergológie

IMUNOSPORT, spol. s r.o.

Miesto práce
Jašíkova 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
Platové podmienky budú špecifikované na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderné novootvorené špecializované zdravotnícke zariadenie v Ružinove zamerané na liečbu alergických a imunologických ochorení a ochorení dýchacieho ústrojenstva u detí aj dospelých, hľadá lekára atestovaného v odbore klinickej imunológie a alergológie, prípadne po absolvovaní základného internistického alebo pediatrického kmeňa.
Lekár bude poskytovať špecializovanú ambulantnú starostlivosť v rozsahu príslušnej špecializácie a samostatne vykonávať preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore.
Oceňujeme:
- Komunikatívnosť, flexibilita, príjemné vystupovanie
- Pro-klientský prístup
- Pracovné nasadenie
- Záujem o odborný a osobnostný rast.

- práca na špičkovej klinike so stabilným zázemím na slovenskom trhu,
- inovatívne pracovné prostredie,
- osobný a profesionálny rast,
- Spolupráca na klinických štúdiach.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

klinická imunológia a alergológia

Atestácia z klinickej imunológie a alergológie, alebo atestácia z pediatrie (z internej medicíny), prípadne absolvovanie základného internistického alebo pediatrického kmeňa.

Špecializované zdravotnícke zariadenie zamerané na liečbu alergických a imunologických ochorení a ochorení dýchacieho ústrojenstva u detí aj dospelých, pôsobiace na trhu poskytovania nadštandardnej zdravotnej starostlivosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Imunovital Centrum
Jašíková 2
821 03 Bratislava
ID: 1738240   Dátum zverejnenia: 17.10.2016