Zdravotná sestra

IMUNO&ALERGOmed s.r.o

Miesto práce
Limbová 1, Bratislava
Termín nástupu
1.7.2015
700 - 750 EUR/mesiac, Zvýšenie mzdy po uplynutí skúšobnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava na ambulovanie-dezinfekcia, sledovanie a doplnenie tlačív, sterilného a zdravotníckeho materiálu
- Kontrola expirácie liekov a materiálu
- Zapisovanie pacientov do ambulantných záznamov v elektronickej podobe a regulácia príchodu objednávaných pacientov
- Asistencia pri zaraďovaní pacientov do dispenzára
- Príprava výsledkov k vypisovaniu imunologických záverov
- Odoberanie biologického materiálu na kompletné imunologické vyšetrenie, ako je krv, výtery, zabezpečenie ich odoslania na jednotlivé analýzy, odčítanie sedimentácie
- Podávanie kožných, podkožných a vnútrosvalových injekcií
- Vedenie presnej dokumentácie hyposenzibilizovaných pacientov
- Asistencia pri vykonávaní intradermálny a prick testoch
- U pacientov s polynózou asistencia pri hyposenzibilizačnej subkutánnej terapii
- Sledovanie a kontrolovanie pacientov po podaní terapie
- Poučenie pacienta o per orálnej desenzibilizačnej liečbe
- Vykonávanie spirometrického vyšetrenia a NIOX testu u pacientov, poučenie pacienta o spôsobe aplikácie inhalačných antiastmatík, ako aj asistencia pri inhalácii v ambulancii
- Vykonávanie zdravotníckej osvety medzi chorými a ich rodičmi
- Vyberanie poplatkov a ich evidencia
- V záujme ochrany zdravia, ak to vyžaduje zdravotný stav pacienta povinnosť iniciatívne konať aj v nepredvídaných okolnostiach
- Sústavným štúdiom zvyšovať svoje odborné vedomosti

- odmeny 2 X do roka
- 13 - ty plat podľa výkonu
- práca v príjemnom prostredí s víziou dlhodobej stabilnej práce

Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisu na emailovu adresu:
[email protected]. Na základe životopisu budeme kontaktovať uchádzačov a realizovať pohovory.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všobecné lekárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predovšetkým prax v krvných odberoch malých detí
- systematickosť
- organizačné schopnosti
- vzťah k ľuďom a deťom
- spoľahlivosť
- flexibilita

Neštátna imunoalergologická ambulancia od roku 2005, miesto ambulancie je v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Bratislave na Limbovej ulici č. 1.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2141446  Dátum zverejnenia: 12.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 750 EUR/mesiac, Zvýšenie mzdy po uplynutí skúšobnej doby