Asistent/ka v alergologickej ambulancii/ Koordinátor klinických štúdií

IMUNO - ALERGO s.r.o.

Tehelná 26, 831 03 Bratislava, resp. Nejedlého 69, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
21.04.2016
Mzdové podmienky (brutto)
bude predmetom pracovného pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Imuno - alergo hľadá zdravotníckeho asistenta/tku príp. zdrav.sestru pre nasledujúce činnosti:

participácia na klinických štúdiách, na funkčnom vyšetrení pľúc,triedenie, zakladanie výsledkov pacientov, zdravotných záznamov, práca s počítačovým programom Medicom, administratívne práce, kontakt s pacientmi vo forme organizácie ordinačných hodín, podávanie injekcií.

Bezpodmienečne nutná časová investícia cca 35 hod. týždenne

Spolupráca na prebiehajúcich klinických štúdiách ako ich koordinátor.

Profesionálny kolektív;
Flexibilný pracovný čas;
Možnosť profesného rastu;
Možnosť vycestovania do zahraničia na odborné kongresy.

Životopis zasielajte na e-mailovú adresu : [email protected]

Vhodní uchádzači budú pozvaní na pohovor.

Spätne sa ozveme uchádzačom, ktorí spĺňajú výberové kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodovedné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OpenOffice - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť,zodpovednosť,flexibilita,lojalita,diskrétnosť,komunikatívnosť, vysoká tolerancia zvládať stresové situácie, možnosť časovej investície min 35 hod/týždeň, predovšetkým počas ordinačných hodín (sú uvedené na stránke www.imuno-alergo.sk). POZÍCIA NIE JE VHODNÁ PRE ŠTUDENTA DENNEJ FORMY ŠTÚDIA

Sme súkromné zdravotnícke zariadenie so zameraním na alergológiu a klinickú imunológiu. Poskytujeme komplexné služby v oblasti diagnostiky a liečby rôznych alergických a autoimunitných ochorení. Vykonávame funkčné vyšetrenia pľúc. Vyšetrujeme a liečime črevný mikrobióm, ktorého nerovnováha spôsobuje mnohé potravinové alergie a intolerancie, pričom využívame najnovšie poznatky výživovej medicíny. V našom zariadení uplatňujeme celostný pohľad na zdravotný stav našich pacientov. Aby sme čo najviac zefektívnili liečbu a jej prínos pre pacienta, využívame aj psychosomatickú liečbu (psychológ). Venujeme sa aj imuno-onkológii a participujeme na klinických štúdiách s novými liekmi.
www.imuno-alergo.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 946636  Dátum zverejnenia: 22.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude predmetom pracovného pohovoru