Zdravotná sestra

IMUNO - ALERGO s.r.o.

Miesto práce
Nejedlého 69, do konca júna však Tehelná 26, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
mzda, plus odmeny (bude predmetom pohovoru)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

odbery, podávanie injekcií, objednávanie pacientov, administratíva + zabezpečovanie zdravotníckeho materiálu, funkčné vyšetrenie pľúc, triedenie, zakladanie výsledkov pacientov, zdravotných záznamov, práca s počítačovým programom Medicom, administratívne práce

Možnosť buď plného alebo skráteného úväzku (ako výpomoc pri odberoch, injekciách, zakladaní kariet apod.)
Možnosť spolupráce na klinických štúdiách,
Profesionálny kolektív;
Flexibilný pracovný čas;
Možnosť profesného rastu;
Možnosť vycestovania do zahraničia na odborné kongresy.

Do mailu napíšte, či hľadáte prácu na skrátený úv./dohodu, alebo na plný úväzok.

Pozícia vhodná aj pre EXTERNÉHO študenta VŠ.

Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - základy
OpenOffice - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť , dôslednosť.
Schopnosť pracovať pod časovým tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup.
Schopnosť učiť sa.
Výborné komunikačné a samostatnosť.
Schopnosť hľadať riešenia a prispôsobiť sa novým požiadavkám.
Schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč).
Spoľahlivosť,zodpovednosť,flexibilita,lojalita, diskrétnosť, vysoká tolerancia zvládať stresové situácie. POZÍCIA NIE JE VHODNÁ PRE ŠTUDENTA/TKU DENNEJ FORMY ŠTÚDIA

Súkromné centrum zamerané na alergológiu, imunológiu.
Vyšetrovanie a liečba aj nadštandardnými spôsobmi.
Participácia na klinických štúdiách s novými liekmi na astmu.
Orientácia aj na psychosomatickú liečbu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

IMUNO-ALERGO s.r.o.
Tehelná 26
831 03 Bratislava
ID: 847483   Dátum zverejnenia: 17.3.2017