Telemarketingový pracovník

IMT Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovenská a Česká Republika, Slovensko, Česko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oslovovanie potencionálnych klientov a ich oboznamovanie s našou ponukou personálnej agentúry. Práca je vykonávaná formou dohody o vykonaní práce alebo na živnosť. Odplata za prácu je vyplácaná formou provízií len na základe úspešnosti získania klienta. Práca sa vykonáva z domu.

- možnosť pracovať keď má človek chuť a čas
- vhodné aj ako možnosť privyrobenia si popri inej práci
- možnosť úhrady nákladov na telefonovanie
- zaujímavé provízie

Uvedenú pozíciu obsadzujeme pre našu personálnu agentúru. Práca sa dá vykonávať z akéhokoľvek miesta s prístupom k internetu. Žiadame uchádzačov o zaslanie životopisu e-mailom. Uchádzači budú následne kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Pozícia obsadzovaná interne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- samostatne pracovať
- chuť pracovať v oblasti telemarketingu

personálna agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1797527  Dátum zverejnenia: 10.7.2014