Junior ASP.NET a SharePoint programátor

ims, a.s.

Žilina, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Bratislava, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyššie SharePoint zručnosti
o Administrácia
o Programovanie (features, solutions, apps)
• Programátorské znalosti
o C#, ASP.NET, JScript, JQuery, CSS, HTML
o Web Parts
• Vyššie SQL zručnosti
o TSQL, storky
• Skúsenosti s programovaním webových služieb.

V prípade, že spĺňate vyššie uvedené požiadavky, zašlite nám prosím životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Spoločnosť ims, a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax:
Minimálne 2 roky programovania v C# (ASP.NET) v prostredí MS Visual Studio.
Minimálne 1/2 roka programovania pre SharePoint od verzie 2010 nahor.

Spoločnosť ims, a.s. pôsobí na slovenskom trhu viac ako 15 rokov. S celoslovenskou pôsobnosťou (Žilina, Bratislava, Košice) dodávame našim zákazníkom riešenia v oblastiach:

- IT infraštruktúra
- Systémy fyzickej a sw bezpečnosti
- Vývoj softvérových riešení na platforme MS Sharepoint
- Multimediálne systémy
- Konzultačné služby spojené s implementáciou systémov manažérstva kvality

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1889912  Dátum zverejnenia: 6.10.2014