Elektrikár/ montér

IMS GROUP s.r.o.

M.R.Štefánika 462/3, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
18.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektrikár , montér : celkovú elektroinštaláciu na zverených projektoch od začiatku až po ukončenie, ťahanie káblov, zapájanie skríň,

zabezpečené ubytovanie
možnosť dlhodobej spolupráce na rôznych stavbách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia vyžaduje znalosť nemeckého jazyka minimálne na začiatočníckej úrovni. Flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť a ochota cestovať.

IMS GROUP s.r.o. bola založená v roku 2009 a poskytuje komplexné služby v oblasti priemyselných montáží. Už od založenia uplatňujeme pri realizácii každého projektu takú filozofiu prístupu, kde je na prvom mieste kvalita, odbornosť, kompetentnosť a spoľahlivosť. Naše elektromontážne, zámočnícke, montážne, zváračské a kúrenárske práce vykonávame v celej Európe, pričom sa naše projekty týkali najmä montáže káblových trás, elektroinštalačných, kúrenárskych a vodárenských prác, montáže oceľových konštrukcií, zámočníckych a zváračských prác. Základom úspechu našej spoločnosti je dodržiavanie znakov kvality v zmysle integrovaného systému riadenia kvality počnúc zodpovednou a kvalifikovanou ponukou pre konkrétneho zákazníka a jeho konkrétne potreby až po realizáciu diela a jeho odovzdanie. Vďaka dlhoročným skúsenostiam našich odborníkov a flexibilnému prístupu sme schopní zrealizovať zákazky v rámci celej Európy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3009393  Dátum zverejnenia: 11.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou