Referent správy leasingového portfólia

IMPULS-LEASING Slovakia s.r.o.

Štetinova 4, 811 06 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola zložiek obchodných prípadov, príprava zložky na úhradu, kontrola dodávateľských dokladov
- kontrola platobnej disciplíny klientov a komunikácia s klientmi tohto portfólia
- zasielanie korešpondencie klientom, spracovanie prijatej korešpondencie
- operatívne riešenie situácií podľa platných štandardizovaných postupov
- predčasné ukončovanie zmlúv, výpočet a realizácia predčasných odkupov, predčasne splatených úverov
- riadne ukončenie zmlúv, cesie zmlúv
- zmeny a úpravy splátkových kalendárov, vypracovanie dodatkov,   vystavenie potvrdení pre potreby klienta
- telefonický kontakt s klientom počas trvania finančného vzťahu

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- mladý kolektív
- zamestnanecké výhody

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti leasingu
- zmysel pre detaily
- spoľahlivosť a precíznosť

Rýchlo rastúca a dynamicky sa rozvíjajúca leasingová spoločnosť pôsobiaca v oblasti poskytovania leasingových a finančných produktov. Spoločnosť pôsobiaca v Európe stavia na skúsenom a dynamickom tíme pracovníkov. Spoločnosť ponúka možnosti sebarealizácie, zdokonaľovania a kariérneho rastu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1957309  Dátum zverejnenia: 22.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou