Učiteľka v súkromnej MŠ Chorvátsky Grob - Čierna Voda

IMPULS IDEA FAMILY, s.r.o.

Miesto práce
Čerešňová 32, Chorvátsky Grob-Čierna Voda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s deťmi vo veku od 2 - 6 rokov, v jednej skupine 10 detí, príprava edukačnej aktivity podľa predškolského vzdelávacieho programu, pomoc pri príprave kultúrnych podujatí škôlky, priama činnosť s deťmi, ukladanie detí na spánok, pomoc pri hygiene detí, nácviku samoobslužných činností...

Zabehnutá súkromná škôlka zaradená v sieti pod Ministerstvom školstva s malým počtom detí, domáce prostredie, strava, možnosť sebarealizácie, moderne vybavené priestory, stabilita, vzdelávanie preplácané zamestnávateľom, na trhu je škôlka už 7 rokov, celoročný bazén je súčasťou škôlky, sauna, veľmi dobrý, malý kolektív, rodinná atmosféra, nadštandardné platové ohodnotenie.

Na pohovor budú pozvaní len uchádzači spĺňajúci horeuvedené kritériá, najmä vzdelanie, prax. Organizujeme množstvo aktivít pre deti, preto hľadáme kreatívneho člena nášho stabilného a zabehnutého tímu. Ponúkame príjemné prostredie, dobrý kolektív, možnosť osobnostného rastu, veľmi dobré finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

predprimárne vzdelávanie, učiteľstvo MŠ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozitívny vzťah k deťom, empatia, spoľahlivosť, dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, flexibilita, kreativita, záujem o osobný rast a vzdelávanie. Výhodou je znalosť hry na akýkoľvek hudobný nástroj, znalosť cudzieho jazyka a absolvovanie adaptačného vzdelávania.

Sme na trhu už 11 rokov, prevádzkujeme Súkromnú materskú školu zaradenú v sieti škôl školských zariadení, pod ministerstvom školstva SR. Materská škola poskytuje predprimárne vzdelávanie detí vo veku od 2,5 roka - 6 rokov. V areály škôlky je celoročný plavecký bazén, fínska sauna, infra sauna. Súčasťou vzdelávania detí je aj výuka plávania, výuka angličtiny, keramiky, tanečnej, lyžovania, korčuľovania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2188803  Dátum zverejnenia: 23.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 eur brutto